Хидрофорна помпа с електронен пресостат GARDENA 5000/5 LCD ELECTRONIC PLUS /1300W/
Намерете подходящата водна помпа за вашите нужди. В сайта mashinionline.com предлагаме голямо разнообразие на градински, сондажни, хидрофорни, потопяеми и други видове помпи на всички водещи марки. Вижте модела GARDENA 5000/5 LSD electronic plus който е с мощност от 1300W и напор от 52м. С практичния LCD дисплей имате пълен контрол, например над налягането и количеството изпомпвана вода, които са показани на ясния дисплей на помпата. Освен това LCD дисплея на помпата предупреждава за замръзване и информира за потенциални неизправности. Електронен пресостат активира електронната нагнетателна помпа, когато е необходима вода и след това я изключва. Защитата срещу работа на сухо предотвратява повреждането на помпата при липса на течност за изпомпване. За да се предотврати навлизането на нечистотии и пясък в помпата, което би довело до неизправности, в нея е вграден филтър с голям обем.Нови технологии и отличен сервиз.
- Производител: Gardena
- Тегло: 11.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V-50Hz |
| Мощност | 1300W |
| Максимален дебит | 4500 L/h |
| Максимално налягане | 5.2 bar |
| Макс.дълбочина на засмукване | 8m |
| Макс.височина на изхвърляне | 52m |
| Дължина на кабела | 1.5m |
| Тип захранващ кабел | H07 RNF |
| Клас ел.защита | IP X4 |
| Тегло | 11kg |
