Количката е празна.
Перфоратор BLACK&DECKER KD975KA /710W и захват SDS+
Код: KD975KA
Описание
Важна част в строителството и ремонтните дейности играят перфораторите. Удобен и практичен, перфораторът BLACK &DECKERe сред най-предпочитаните от професионалния и домашния майстор машини на пазара, поради високото си качество.BLACK&DECKER ви предлага ПЕРФОРАТОР СЪС SDS-plus захват с мощност от 710W.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Black&Decker
- Тегло: 3.400 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 710W |
| Обороти без товар | 980min |
| Реверс | Да |
| Къртене | Да |
| Сила на удара | 1.8 J |
| Захват | SDS+ |
| Честота на удара | 5180min |
| Тегло | 3.4kg |
