Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ АКУМУЛАТОРЕН BLACK&DECKER EGBL14K /14.4V,1.3Ah/
Код: EGBL14K
Описание
Марката BLACK&DECKER Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА от серията акумулаторни машини за професионалния и домашния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С едноскоростен двигател от 14.4 V ,въртящ момент от 23 Nm и батерия с капацитет 1.3Ah. Окомплектовката включва кутия за складиране на винтоверта и принадлежностите му.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Black&Decker
- Тегло: 2.500 кг
Характеристики
| Напражение | 14.4V |
| Батерия | Li-Ion/1.3Ah |
| Обороти без товар | 450min |
| Брой скорости | 1 |
| Обхват на патронника | 1-10mm |
| Въртящ момент | 23 Nm |
| Регулиране на обороти | Да |
| Реверс | Да |
| Вградено работно осветление | Да |
| Тегло | 2.5kg |
