Количката е празна.
ГАЙКОВЕРТ УДАРЕН АКУМУЛАТОРЕН DEWALT DCF889M2 /18V,4AH/
Код: DCF889M2
Описание
Гайковерт АКУМУЛАТОРЕН DEWALT 18V е инструмент които ще направи работата ви по-лека, компактните размери, метален корпус на редуктора, малкото тегло и отличното удобство при работа осигуряват контролиран и оптимален комфорт на работещия.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: DeWalt
- Тегло: 3.500 кг
Характеристики
| Напрежение | 18V |
| Батерия | Li-Ion/4Ah |
| Обороти без товар | 1500min |
| Честота на удара | 2300min |
| Вградено работно осветление | Да |
| Макс.размер на болта | M20 |
| Захват | квадрат 1/2" |
| Въртящ момент | 418 Nm |
| Удар | Да |
| Изходяща мощност | 450W |
| Тегло | 3.5kg |
Стандартно оборудване:2батерии,XR-мултиволтажно зарядно и куфар.
