Количката е празна.
ТРИОН ПРОБОДЕН АКУМУЛАТОРЕН - ЗЕГЕ DEWALT DCS331N /БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО У-ВО/
Код: DCS331N
Описание
Прободен Трион-Зеге DEWALT DCS331N е акумулаторен които ще направи работата Ви по-лека компактните размери, малкото тегло и отличното удобство при работа осигуряват контролиран и оптимален комфорт на работещия.Производителността, качеството на работа и големия диапазон от материали, различни по твърдост - дървесни, пластмаси, алуминий, стомана, включително и неръждаема,за праволинейно или криволинейно рязане, прави прободните триони изключително популярни.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: DeWalt
- Тегло: 4.000 кг
Характеристики
| Напрежение | 18V |
| Батерия | Li-Ion |
| Обороти | 3000min |
| Дължина на хода | 26mm |
| Капацитет на рязане под ъгъл(45градуса) | Да |
| Макс.дълбочина на рязане в дърво | 135mm |
| Макс.дълбочина на рязане в метал | 10mm |
| Тегло | 4kg |
| Версия без батерия и зарядно у-о | Да |
Стандартно оборудване:Капак против надраскване.прахоуловителен адаптор и куфар.
