Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА АКУМУЛАТОРЕН DCD980M2 /18.0 V,4Ah,80 Nm /
Код: DCD980M2
Описание
Марката DeWALT Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА от серията акумулаторни машини за професионалния и домашния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С трискоростен двигател от 18 V ,въртящ момент от 80 Nm и батерия с капацитет 4.0Ah,ще получите в удобен за пренос куфар с 2 батерии и зарядно у-во.Мулти-зарядно устройство за използване с 18V, 14.4V, и 10.8V XR литиево-йонни слайд батерии.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa
- Производител: DeWalt
- Тегло: 6.000 кг
Характеристики
| Напражение | 18V |
| Батерия | Li-Ion/4.0Ah |
| Обороти | 2000min |
| Степени за регулиране на вуртящия момент | 22 |
| Реверс | Да |
| Брой скорости | 3 |
| Вградено осветление | Да |
| Регулиране на обороти | Да |
| Обхват на патронника | 1.5-13mm |
| Безключов патронник | Да |
| Въртящ момент | 80 Nm |
| Макс.размер на пробиване в метал | 13mm |
| Тегло | 6kg |
