Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ УДАРЕН АКУМУЛАТОРЕН DEWALT DCF885L2 /18V,3Ah/
Код: DCF885L2
Описание
Марката DeWALT Ви предлага УДАРЕН ВИНТОВЕРТ от серията акумулаторни машини за професионалния и домашния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С едноскоростен двигател от 18 V ,въртящ момент от 155 Nm и батерия с капацитет 3Ah.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: DeWalt
- Тегло: 4.000 кг
Характеристики
| Напрежение | 18V |
| Батерия | Li-Ion/3.0Ah |
| Обороти без товар | 2800min |
| Честота на удара | 3200min |
| Регулиране на обороти | Да |
| Въртящ момент | 155 Nm |
| Реверс | Да |
| LED-осветление | Да |
| Шестостенен патронник | Да |
| Тегло | 4kg |
