Количката е празна.
ПЕРФОРАТОР СЪС SDS PLUS SPARKY BPR 220E HD /650W/
Код: 12010040964
Описание
Важна част в строителството и ремонтните дейности играят перфораторите. Удобен и практичен,перфораторът SPARKY e сред най-предпочитаните от професионалния и домашния майстор машини на пазара, поради високото си качество.SPARKY ви предлага ПЕРФОРАТОР СЪС SDS-plus захват с мощност от 650W.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Sparky
- Тегло: 2.700 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 650W |
| Обороти | 1000min |
| Електриника за предварителен избор на обороти | Да |
| Прпбиване,ударно пробиване | Да |
| Предпазен механичен съединител | Да |
| Самоизключващи се четки | Да |
| Обхват на патронника | 1.5-13mm |
| Закрепване на инструмента | SDS-plus |
| Сила на удара | 2.3 J |
| Въртящ момент | 52 Nm |
| Реверс | Да |
| Макс.диаметър на свредлото за бетон/стомана/дърво/ | 22/13/30mm |
| Тегло | 2.7kg |
| Куфар | Да |
