Количката е празна.
АКУМУЛАТОРЕН ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА SPARKY BR2 10.8Li HD /10.8V, 1.5Ah/
Код: 14000192451
Описание
Марката SPARKY Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА от серията акумулаторни машини за професионалния и домашния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С двускоростен двигател от 10.8 V ,въртящ момент от 32 Nm и батерия с капацитет 1.5Ah,ще получите в удобен за пренос куфар с 2 батерии и зарядно у-во.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Sparky
- Тегло: 1.000 кг
Характеристики
| Напрежение | 12V |
| Батерия | Li-Ion/1.5Ah |
| Обороти | 1400min |
| Регулиране на обороти | Да |
| Реверс | Да |
| Брой скорости | 2 |
| Обхват на патронника | 0.8-10mm |
| Бързозатягащ патронник | Да |
| Вградено работно осветление | Да |
| Захват | 1/4" |
| Макс.размер на пробиване в метал | 10mm |
| Макс.размер на пробиване в дърво | 25mm |
| Тегло | 1kg |
| Куфар | Да |
