Количката е празна.
БОРМАШИНА УДАРНА-ДВУСКОРОСТНА SPARKY BUR2 250CET /1010W/
Код: 10010022000
Описание
Голямата гама на SPARKY в сферата на ударнитe бормашини Ви предлага и модела,УДАРНА БОРМАШИНА SPARKY с мощност от 1010 W.Лека и удобна тя позволява работа на по-трудно достъпни места. Снабдена с електроника за регулиране на оборотите и патронник с ключ.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Sparky
- Тегло: 3.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 1010V |
| Обороти | 2900min |
| Регулиране на обороти | Да |
| Плавен старт | Да |
| Удар | Да |
| Реверс | Да |
| Брой скорости | 2 |
| Обхват на патронника | 1.5-13mm |
| Константна електроника | Да |
| Защита от претоварване | Да |
| Макс.размер на пробиване в бетон | 25mm |
| Макс.размер на пробиване в метал | 20mm |
| Макс.размер на пробиване в дърво | 40mm |
| Въртящ момент | 46Nm |
| Тегло | 3kg |
Доставя се с картонена кутия,патронник с ключ,допълнителна ръкохватка и дълбочинен ограничител.
