Количката е празна.
БОРМАШИНА УДАРНА-ДВУСКОРОСТНА SPARKY BUR2 355CE HD /1260W/
Код: 12010030862
Описание
Голямата гама на SPARKY в сферата на ударнитe бормашини Ви предлага и модела,УДАРНА БОРМАШИНА SPARKY мощност от 1260 W.Лека и удобна тя позволява работа на по-трудно достъпни места. Снабдена с електроника за регулиране на оборотите и патронник с ключ.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Sparky
- Тегло: 4.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 1260W |
| Обороти | 2000min |
| Регулиране на обороти | Да |
| Плавен старт | Да |
| Удар | Да |
| Реверс | Да |
| Обхват на патронника | 3-16mm |
| Брой скорости | 2 |
| Антивибрационна система | Да |
| Константна електроника | Да |
| Защита от претоварване | Да |
| Макс.размер на пробиване в бетон | 16mm |
| Макс.размер на пробиване в метал | 16mm |
| Макс.размер на пробиване в дърво | 40mm |
| Тегло | 4kg |
Доставя се с:куфар,антивибрационна ръкохватка,патронника с ключ и дълбочинен ограничител за пробиване.
