Количката е празна.
ПЕРФОРАТОР MAKITA HR4003C СЪС SDS MAX /1100W/
Код: HR4003C
Описание
Важна част в строителството и ремонтните дейности играят перфораторите. Удобен и практичен, перфораторът МАКИТА e сред най-предпочитаните от професионалния майстор машини на пазара, поради високото си качество.МАКИТА ви предлага ПЕРФОРАТОР СЪС SDS-max захват с мощност от 1100W.LED индикатор предупреждава за износване на графитните четки и светлинна индикация за проблем с кабела или спусъка.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 6.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 1100W |
| Обороти | 2750min-1 |
| Регулиране на обороти | Да |
| Удар | Да |
| Антивибрационна система | Да |
| Захват | SDS-max |
| Плавен старт | Да |
| Тегло | 6kg |
