Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА ЪГЛОВА АКУМУЛАТОРНА MAKITA DA391DW /9.6V/
Код: DA391DW
Описание
Марката MAKITA Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА ЪГЛОВА MAKITA DA391DW от серията акумулаторни машини за професионалния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С едноскоростен двигател от 9.6 V , и батерия с капацитет 1.3Ah.ще получите в удобен за пренос куфар с комплект 1 батерия и зарядно у-во.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 1.400 кг
Характеристики
| Напрежение | 9.6V |
| Батерия | Ni-Cd/1.3Ah |
| Обороти | 0-800min-1 |
| Реверс | Да |
| Брой скорости | 1 |
| Защита от претоварване | Да |
| Константна електроника | Да |
| Обхват на патронника | 0.8-10mm |
| Бързозатягащ патронник | Да |
| Макс.размер на пробиване в метал | 10mm |
| Макс.размер на пробиване в дърво | 12mm |
| Тегло | 1.4kg |
| Куфар | Да |
