Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА УДАРЕН АКУМУЛАТОРЕН MAKITA BHP458RFJ /18V/
Код: BHP458RFJ
Описание
Марката MAKITA Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА УДАРЕН MAKITA BHP458RFJ от серията акумулаторни машини за професионалния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С двускоростен двигател от 18 V ,въртящ момент от 91 Nm и батерия с капацитет 3.0Ah.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 2.000 кг
Характеристики
| Напрежение | 18V |
| Батерия | Li-Ion/3Ah |
| Обороти | 0-30000min-1 |
| Регулируеми обороти | Да |
| Въртящ момент | 91 Nm |
| Брой скорости | 2 |
| Вградено осветление | Да |
| Реверс | Да |
| Макс.размер на пробиване в метал | 13mm |
| Макс.размер на пробиване в камък | 16mm |
| Макс.размер на пробиване в дърво | 65mm |
| Тегло | 2kg |
