Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА УДАРЕН АКУМУЛАТОРЕН MAKITA BHP444Z /14.4V,БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО У-ВО/
Код: BHP444Z
Описание
Марката MAKITA Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА УДАРЕН MAKITA BHP444Z от серията акумулаторни машини за професионалния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн.С двускоростен двигател от 14.4 V ,въртящ момент от 70 Nm и батерия с капацитет 3.0Ah.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 2.300 кг
Характеристики
| Напрежение | 14.4V |
| Батерия | Li-Ion/3.0Ah |
| Обороти | 0-1700min-1 |
| Регулируеми обороти | Да |
| Въртящ момент | 70 Nm |
| Реверс | Да |
| Обхват на патронника | 1.5-13mm |
| Брой скорости | 2 |
| Защита от претоварване | Да |
| Макс.размер на пробиване в метал | 13mm |
| Макс.размер на пробиване в камък | 16mm |
| Макс.размер на пробиване в дърво | 50mm |
| Тегло | 2.3kg |
