Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА АКУМУЛАТОРЕН MAKITA DF030DWX01 /10.8V,2 БАТЕРИИ,КУФАР/
Код: DF030DWX01
Описание
Марката MAKITA Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА MAKITA DF030DWX01 от серията акумулаторни машини за професионалния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн.С двускоростен двигател от 10.8 V ,въртящ момент от 24 Nm и батерия с капацитет 1.3Ah,Ще получите в удобен за пренос куфар с комплект 2бр.батерии и зарядно устройство.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 9.000 кг
Характеристики
| Напрежение | 10.8V |
| Батерия | Li-Ion/1.3Ah |
| Обороти | 0-1300min-1 |
| Регулируеми обороти | Да |
| Въртящ момент | 24 Nm |
| Реверс | Да |
| Обхват на патронника | 0-10mm |
| Брой скорости | 2 |
| Макс.размер на пробиване в метал | 10mm |
| Макс.размер на пробиване в дърво | 21mm |
| Тегло | 9kg |
| Куфар | Да |
