Количката е празна.
Винтоверт-бормашина Makita DDF343SHE,14.4V.1.3Ah
Код: DDF343SHE
Описание
Марката Makita Ви предлага Винтоверт-бормашина Makita DDF343SHE от серията акумулаторни машини за професионалния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С двускоростен двигател и бързозатягащ патронник за лесна смяна на накрайник с една ръка.Ще получите в удобен за пренос куфар с комплект 2 батерии и зарядно устройство. Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 1.700 кг
Характеристики
| Батерия | Li-Ion |
| Напрежение | 14.4V/1.3Ah |
| Обороти | 0-1300min |
| Въртящ момент | 36 Nm |
| Обхват на патронника | 0.8-10mm |
| Брой скорости | 2 |
| Бързозатягащ патронник | Да |
| Тегло | 2kg |
