Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА АКУМУЛАТОРЕН MAKITA 6281DWAETC /14.4V/
Код: 6281DWAETC
Описание
Марката MAKITA Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА MAKITA 6281DWAETC от серията акумулаторни машини за професионалния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С двускоростен двигател от 14.4 V ,въртящ момент от 36 Nm и батерия с капацитет 2.0Ah.Ще получите в удобен за пренос куфар с комплект свредла и накрайници.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 1.600 кг
Характеристики
| Напрежение | 14.4V |
| Батерия | Ni-Cd/2.0Ah |
| Обороти | 0-1300min-1 |
| Въртящ момент | 36 Nm |
| Обхват на патронника | 1.5-13mm |
| Брой скорости | 2 |
| Тегло | 1.6kg |
| Куфар | Да |
