Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА АКУМУЛАТОРЕН 12V MAKITA 6271DWALE /КУФАР, 2 БАТЕРИИ, ЗАРЯДНО И ЛАМПА/
Код: 6271DWALE
Описание
Марката MAKITA Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА MAKITA 6271DWALE от серията акумулаторни машини за професионалния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С двускоростен двигател от 12 V, въртящ момент от 30 Nm и батерия с капацитет 2 Ah.Ще получите в удобен за пренос куфар с комплект две батерии, зарядно устройство и лампа ML120.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 1.500 кг
Характеристики
| Напрежение | 12V |
| Батерия | Ni-Cd/2.0Ah |
| Обороти | 0-1200min-1 |
| Регулируеми обороти | Да |
| Въртящ момент | 30 Nm |
| Реверс | Да |
| Обхват на патронника | 0.8-10mm |
| Бързозатягащ патронник | Да |
| Брой скорости | 2 |
| Макс.размер на пробиване в метал | 10mm |
| Макс.размер на пробиване в дърво | 25mm |
| Тегло | 1.5kg |
| Куфар | Да |
