Количката е празна.
БОРМАШИНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА 2-СКОРОСТНА MAKITA DP4011 720W
Код: DP4011
Описание
Голямата гама на MAKITA в сферата на бормашини Ви предлага и модела ЕЛЕКТРИЧЕСКА БОРМАШИНА MAKITA DP4011 с мощност от 720W.Лека и удобна тя позволява работа на по-трудно достъпни места. Снабдена с електроника за регулиране на оборотите и бързозатягащ патронник.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: RTR
- Тегло: 2.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 720W |
| Регулируеми обороти | 0-2900min-1 |
| Реверс | Да |
| Обхват на патронника | 1.5-13mm |
| Плавен старт | Да |
| Макс.размер на пробиване в метал | 13mm |
| Макс.размер на пробиване в дърво | 40mm |
| Тегло | 2kg |
