Количката е празна.
ТРИМЕР БЕНЗИНОВ 4 В 1 RTR BC 1.4kW
Код: 0503BC1.4KW
Описание
С навлизането на множество градинска техника на пазара много хора решават своите проблеми в двора си именно с подходящата за отделните дейности машина. За оформянето на лехата или дивите израстъци в запустели места в идеален помощник се явява електрическия или моторен тример който с лекота се справя с трудностите. Предложението на RTR е ТРИМЕР БЕНЗИНОВ 4 В 1 RTR BC с мощност 1.4kW.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: RTR
- Тегло: 7.000 кг
Характеристики
| Мощност | 1.4kW |
| Обороти | 7000min |
| Двигател-едноцилиндров,бензинов,двутактов с въздушно охлаждане | Да |
| Ръчно стартиране на двигателя | Да |
| Приставка на рязане на клони | Да |
| Приставка за рязане на храсти | Да |
| Диск за рязане на бурени | Да |
| Приставка с корда за косене на трева | Да |
| Диаметър на косене | 380mm |
| Дебелина на кордата | 2.4mm |
| Размер на диска | 255mm |
| Тегло | 7kg |
| Опаковка | Да |
