Количката е празна.
БЕНЗИНОВ ТРИМЕР RTR PREMIUM KPGT0114 /1.3kW,42.7cm3/
Код: 0503KPGT0114
Описание
С навлизането на множество градинска техника на пазара много хора решават своите проблеми в двора си именно с подходящата за отделните дейности машина. За оформянето на лехата или дивите израстъци в запустели места в идеален помощник се явява електрическия или моторен тример който с лекота се справя с трудностите. Предложението на RTR е БЕНЗИНОВ ТРИМЕР RTR PREMIUM KPGT0114 с мощност 1.3 kW.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: RTR
- Тегло: 5.000 кг
Характеристики
| Работен обем на двигателя | 42.7cm3 |
| Кило-волт ампера | 1.3kW |
| Обороти | 3000-7000min-1 |
| Съотношение гориво/масло | 25;1 |
| Диаметър на кордата | 2.5mm |
| Диаметър на ножа | 254mm |
| Обем на резервоара за гориво | 1200ml |
| Диаметър на косене | 410mm |
| Ръчно стартиране на двигателя | Да |
| Тегло | 5kg |
| Опаковка | Да |
