Количката е празна.
ШМИРГЕЛ С ЛЕНТОВ ШЛАЙФ RAIDER RDP-BG05 /250W,150mm 50Х686/
Код: 061105
Описание
Шмиргели с различни по големина камъни и мощности. Предложения от всички производители на пазара ще улеснят избора ви. Разгледайте ШМИРГЕЛ С ЛЕНТОВ ШЛАЙФ RAIDER RDP-BG05 с мощност от 250W и размер на работния камък,лентов шлайф 150mm,50x686.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Raider
- Тегло: 8.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 250W |
| Обороти | 2950min-1 |
| Размери на диска | 150x12.7x20mm |
| Размери на шкурката | 50x686mm |
| Скорост на лентата | 15.5m/s |
| Тегло | 8kg |
| Опаковка | Да |
