Количката е празна.
ШМИРГЕЛ RTR PREMIUM BG0501 /150W, 125mm /
Код: BG0501
Описание
Шмиргели с различни по големина камъни и мощности. Предложения от всички производители на пазара ще улеснят избора ви. Разгледайте ШМИРГЕЛ RTR PREMIUM BG0501 с мощност от 150W и размер на работния камък 125mm.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: RTR
- Тегло: 2.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 150W |
| Обороти | 2950min-1 |
| Диаметър на камъка | 125mm |
| Дебелина на камъка | 12.7mm |
| Вътрешен размер на диска | 16mm |
| Тегло | 2kg |
| Опаковка | Да |
