Количката е празна.
БОРМАШИНА УДАРНА RTR PREMIUM ID0716 /750W, 13mm/
Код: 29349
Описание
Голямата гама на RTR в сферата на ударнитe бормашини Ви предлага и модела БОРМАШИНА УДАРНА RTR PREMIUM ID0716 с мощност от 750W.Снабдена е с бутон за реверсиране.Меко противоплъзгащо покритие на основната ръкохватка за сигурно хващане.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата страна.
- Производител: RTR
- Тегло: 2.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 750W |
| Обороти | 0-2800min-1 |
| Макс.отвор на пробиване в бетон | 10mm |
| Макс.отвор на пробиване в метал | 13mm |
| Макс.отвор на пробиване в дърво | 25mm |
| Патронник с ключ | Да |
| Реверс | Да |
| Тегло | 2kg |
| Опаковка | Да |
