Количката е празна.
КЪРТАЧ СКАЛЕН RTRTM276 SDS-MAX /1700W/
Код: 0503RTM276
Описание
Важна част в строителството и ремонтните дейности играят къртачите.Компактен с концентрирана мощ КЪРТАЧ СКАЛЕН RTRTM 276 със захват SDS- MAX. Мощност 1700W. Енергия на удара - 27 J. Обороти 1900 min -1. Максимален отвор на пробиване 50mm.Меко противоплъзгащо покритие на основната ръкохватка. Куфар.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата страна.
- Производител: RTR
- Тегло: 11.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 1700W |
| Обороти | 1900min-1 |
| Захват на инструмента | SDS-MAX |
| Мах.отвор на пробиване | 50mm |
| Енергия на удара | 27 J |
| Тегло | 11kg |
| Куфар | Да |
