Количката е празна.
Бензинова Коса с нож и корда RAIDER RD-GBC06 0.9kW
Код: 097101
Описание
С навлизането на множество градинска техника на пазара много хора решават своите проблеми в двора си именно с подходящата за отделните дейности машина. За оформянето на лехата или дивите израстъци в запустели места в идеален помощник се явява електрическия или моторен тример който с лекота се справя с трудностите. Предложението на Raider е Бензинова Коса с нож и корда RAIDER RD-GBC06 с мощност 0.9kW.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Raider
- Тегло: 6.000 кг
Характеристики
| Работен обем на двигателя | 32.6cm3 |
| Кило=волт ампера | 0.9kW |
| Обороти | 2500min |
| Съотночение гориво/масло | 25;1 |
| Диаметър на кордата | 2.4mm |
| Диаметър на ножа | 255mm |
| Обем на резервоара за гориво | 750ml |
| Диаметър на косене | 430mm |
| Ръчно стартиране на двигателя | Да |
| Тегло | 6kg |
| Опаковка | Да |
