Количката е празна.
Помпа водна потопяема за чиста вода RAIDER RD-WP19 300W с долно засмукване
Код: 070122
Описание
Намерете подходящата водна помпа за вашите нужди. В сайта mashinionline.com предлагаме голямо разнообразие на градински, сондажни, хидрофорни, потопяеми и други видове помпи на всички водещи марки. Вижте модела RAIDER RD-WP19 който е с мощност от 300W и напор от 60m. Смукателния отвор е в долния край на помпата.Нови технологии и отличен сервиз.
- Производител: Raider
- Тегло: 3.600 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 300W |
| Дебит на въздуха | 18 l/min |
| Обороти | 2900min |
| Махимална височина на изпомпване | 60m |
| Махимална дълбочина на потапяне | 7m |
| Диаметър на конектора | 3/4" |
| Тегло | 3.6kg |
