Количката е празна.
Помпа водна RAIDER RD-PK60 370W
Код: 070101
Описание
Намерете подходящата водна помпа за вашите нужди. В сайта mashinionline.com предлагаме голямо разнообразие на градински, сондажни, хидрофорни, потопяеми и други видове помпи на всички водещи марки. Вижте модела RAIDER RD-PK60 който е с мощност 370W и напор от 35m. Нови технологии и отличен сервиз.
- Производител: Raider
- Тегло: 5.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 370W |
| Дебит на въздуха | 35 l/min |
| Обороти | 2850min |
| Махимална височина на изпомпване | 35m |
| Махимална дълбочина | 8m |
| Диаметър на конектора | 1" |
| Тегло | 5kg |
