Количката е празна.
Помпа водна RAIDER RD-JET100 1100W
Код: 070117
Описание
Намерете подходящата водна помпа за вашите нужди. В сайта mashinionline.com предлагаме голямо разнообразие на градински, сондажни, хидрофорни, потопяеми и други видове помпи на всички водещи марки. Вижте модела RAIDER RD-JET100 който е с мощност от 1100W и напор от 60m. Нови технологии и отличен сервиз.
- Производител: Raider
- Тегло: 13.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 1100W |
| Дебит на въздуха | 40 l/min |
| Обороти | 2850min |
| Махимална висошина на изпомпване | 60m |
| Махимална дълбочина | 8m |
| Диаметър на конектора | 1" |
| Тегло | 13kg |
| Опаковка | Да |
