Количката е празна.
Хидрофор RAIDER RD-WP1300 1300W
Код: 070125
Описание
Намерете подходящата водна помпа за вашите нужди. В сайта mashinionline.com предлагаме голямо разнообразие на градински, сондажни, хидрофорни, потопяеми и други видове помпи на всички водещи марки. Вижте модела RAIDER RD-WP1300 който е с мощност от 1300W и напор от48M. Нови технологии и отличен сервиз.
- Производител: Raider
- Тегло: 16.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 1300W |
| Махимален дебит | 75 l/min |
| Налягане | 3bar |
| Махимална височина на изпомпване | 48m |
| Махимална дълбочина | 8m |
| Диаметър на конектора | 1" |
| Тегло | 16kg |
| Опаковка | Да |
