Количката е празна.
Винтоверт Електрически RAIDER RD-CDD01 300W
Код: 073102
Описание
Електрически Винтоверт RAIDER RD-CDD01 300W е инструмент които ще направи работата ви по-лека, компактните размери,регулиране на въртящият момент, безключов патронник, ръкохватка с меко противоплъзгащо покритие, регулируеми обороти, малкото тегло и отличното удобство при работа осигуряват контролиран и оптимален комфорт на работещия.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Raider
- Тегло: 1.400 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 300W |
| Обороти | 0-800min |
| Регулируеми обороти | Да |
| Размер патронник | 0.8-10mm |
| Степени на регулиране на въртящия момент | 16+1 |
| Реверс | Да |
| Въртящ момент | 16Nm |
| Мах.диаметър на пробиване в метал | 10mm |
| Мах.диаметър на пробиване в дърво | 16mm |
| Тегло | 1.4kg |
| Опаковка | Да |
