Количката е празна.
Резачка бензинова RAIDER RD-GCS08 2200W
Код: 129994
Описание
Благодарение на компактната си конструкция бензиновият трион е идеален за редовно рязане на дърво, също така за окастряне или изсичане на дървета. Компактeн бензинов трион/резачка с мощност 2200W. Обороти - 3200 мин . Водеща шина mm/inch: 450/18. Вместимост на бензиновия резервоар 550 мл. Вместимост на масления резервоар 260 мл. Автоматична система EasyOn, осигуряваща лесно стартиране, плавно и равномерно ускорение на двигателя.
- Производител: Raider
- Тегло: 7.000 кг
Характеристики
| Работен обем на двигателя | 50.1cm3 |
| Мощност | 2200W |
| Дължина на водещата шина | 450mm |
| Автоматично смазване на веригата | Да |
| Обем на резервоара за гориво | 550ml |
| Обем на резервоара за масло | 260ml |
| Време за реагиране на спирачката | 0.12sek |
| Дебелина на водещите звена | 1.5mm |
| Стъпка на веригата | 0.325inch |
| Брои на водещите звена на веригата | x72 |
| Обороти | 3200min |
| Тегло | 7kg |
| Опаковка | Да |
