Количката е празна.
Перфоратор SDS-max METABO KHE 56 1300W
Код: 600340000
Описание
Важна част в строителството и ремонтните дейности играят перфораторите. Удобен и практичен, перфораторът Metabo e сред най-предпочитаните от професионалния и домашния майстор машини на пазара, поради високото си качество.Metabo ви предлага ПЕРФОРАТОР СЪС SDS-max захват с мощност от 1300W.Комбиниран перфоратор за пробиване и къртене.Окомплектовката включва:странична ръкохватка и дълбочинен ограничител.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Metabo
- Тегло: 7.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V-50Hz |
| Мощност | 1300W |
| Обороти | 450min |
| Брой удари | 2840min |
| Сила на удара | 14 J |
| Корпус от магнезиева отливка | Да |
| Константна електроника | Да |
| Предпазен съединител | Да |
| Тегло | 7kg |
