Количката е празна.
Ударна бормашина METABO SBE 1100 Plus /1100W/
Код: 600867900
Описание
Голямата гама на Metabo в сферата на ударни бормашини Ви предлага и модела SBE 1100 Plus с мощност от 1100W.Снабдена с константна електроника за поддържане на постоянни обороти при натоварване и шестостенен шпиндел за захващане на накрайници за завиване.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Metabo
- Тегло: 3.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V-50Hz |
| Мощност | 1100W |
| Обороти | 2800min |
| Константна електроника | Да |
| Брой скорости | 2 |
| Реверс | Да |
| Макс.размер на пробиване в дърво | 40/25mm |
| Макс.размер на пробиване в метал | 16/8mm |
| Удар | Да |
| Защита от претоварване | Да |
| Индикатор за износване на четките | Да |
| Тегло | 3kg |
