Количката е празна.
Градинска помпа METABO P 3300 G 900W
Код: 600963000
Описание
Намерете подходящата водна помпа за вашите нужди. В сайта mashinionline.com предлагаме голямо разнообразие на градински, сондажни, хидрофорни, потопяеми и други видове помпи на всички водещи марки.Сега Metabo ви предлага градинска помпа P 3300 G която е с мощност от 900W и напор 45м. Нови технологии и отличен сервиз.
- Производител: Metabo
- Тегло: 11.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V-50Hz |
| Мощност | 900W |
| Макс.дебит | 3300 l/h |
| Макс.височина на изпомпване | 45m |
| Макс.дълбочина на засмукване | 8m |
| Макс.налягане | 4.5 bar |
| Дължина на кабела | 1.5m |
| Тегло | 11kg |
