Количката е празна.
Акумулаторен винтоверт RAIDER RDP-CDL08L /12V,1.3Ah с куфар/
Код: 030123
Описание
Марката Raider Ви предлага винтоверт Raider RDP-CDL08L от серията акумулаторни машини за професионалния и домашния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн.С двигател от 12 V,въртящ момент от 26 Nm и батерия с капацитет 1.3Ah.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Raider
- Тегло: 2.000 кг
Характеристики
| Напрежение | 12V |
| Батерия | Li-Ion/1.3Ah |
| Бързозатягащ патронник | 10mm |
| Брой скорости | 2 |
| Време за зареждане | 1 час |
| Степени на въртящия момент | 18+1 |
| Куфар | Да |
| Реверс | Да |
| Тегло | 2kg |
