Количката е празна.
Бензинова косачка за трева VIKING MB 443T /4.0kW със самоход
Код: 63380113410
Описание
С навлизането на множество градинска техника на пазара много хора решават своите проблеми в двора си именно с подходящата за отделните дейности машина. Колесната косачка Ви помага за отличното подравняване на тревата а избора за електрическа или по-мощната бензинова косачка е изцяло Ваш. Марката VIKING също има предложение със своя модел MB 443T с мощност от 4.0kW и ширина на от коса 41см.С двигател с фиксирана настройка на газта и голям кош за трева, както и с комфортен колесен механизъм за косене на неравни терени с наклони. С възможност за допълнително оборудване с кит за мулчиране.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Stihl
- Тегло: 26.000 кг
Характеристики
| Двигател | Briggs&Stratton 550 |
| Мощност в конски сили | 4 HP |
| Мощност в kW | 3 kW |
| Работен обем на двигателя | 140 cm3 |
| Ширина на косене | 410mm |
| Височина на косене | 30-70mm |
| Обороти без товар | 2900min |
| Модел | MB 443T |
| Обем на коша за трева | 60 L |
| Брой скорости | 1 |
| Самоход | Да |
| Тегло | 26gk |
