Количката е празна.
Бензинова косачка за трева VIKING MB 443 /3.0kW за площи до 1200 кв.м
Код: 63360113420
Описание
С навлизането на множество градинска техника на пазара много хора решават своите проблеми в двора си именно с подходящата за отделните дейности машина. Колесната косачка Ви помага за отличното подравняване на тревата а избора за електрическа или по-мощната бензинова косачка е изцяло Ваш. Марката VIKING също има предложение със своя модел MB 443 с мощност от 3.0kW и ширина на от коса 41см. Препоръчително косене на средно големи тревни площи до 1200 кв.м.Маневрена и лека, с възможност за допълнително оборудване с кит за мулчиране.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Viking
- Тегло: 24.000 кг
Характеристики
| Двигател | Briggs&Statton 550 |
| Мощност в конски сили | 4HP |
| Работен обем на двигателя | 125cm3 |
| Ширина на косене | 410mm |
| Височина на косене | 25-75mm |
| Обороти без товар | 2900min |
| Модел | MB 443 |
| Обем на коша за трева | 55 L |
| Тегло | 24kg |
