Количката е празна.
Винтоверт HITACHI DS18DBEL /18V,2.5Ah/
Код: DS18DBEL-TE
Описание
Марката HITACHI Ви предлага Винтоверт-Бормашина от серията акумулаторни машини за професионалния и домашния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С двускоростен двигател от 18 V , въртящ момент от 50 Nm и батерия с капацитет 2.5Ah,ще получите в удобен за пренос куфар с батерия и зарядно у-во.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Hitachi
- Тегло: 1.500 кг
Характеристики
| Напрежение | 18V |
| Батерия | Li-Ion/2.5Ah |
| Обороти | 0-1500min |
| Въртящ момент | 50 Nm |
| Защита от претоварване | Да |
| Реверс | Да |
| Брой скорости | 2 |
| Куфар | Да |
| Тегло | 1.5kg |
