Количката е празна.
Бормашина HITACHI D10VST /450W/
Код: D10VST-NA
Описание
Голямата гама на HITACHI в сферата на бормашини Ви предлага и модела,бормашина HITACHI с мощност от 450 W.Лека и удобна тя позволява работа на по-трудно достъпни места.Снабдена с електроника за регулиране на оборотите и патронник с ключ.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Hitachi
- Тегло: 1.200 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 450W |
| Обхват на патронника | 10mm |
| Регулиране на обороти | Да |
| Обороти без товар | 3200min |
| Брой скорости | 1 |
| Реверс | Да |
| Плавен старт | Да |
| Тегло | 1.2kg |
