Количката е празна.
Ударна Бормашина Raider RD-ID28 810 W
Код: 010130
Описание
Raider Ви предлага модела RD-ID28 който е с мощност от 810 W . Отличен избор за дома Ви с опциите които предлага а именно удрна функция,регулиране на оборотите и реверсивно движение. Бормашината позволява пробиването в бетон с ф16 mm . Отличен дизайн, удобни за работа с сервизи в цялата страна.
- Производител: Raider
- Тегло: 2.200 кг
Характеристики
| Захранване | 230V/50z |
| Мощност | 810 W |
| Обороти | 0-2800 min |
| Патронник бързозатягащ | 2-13 mm |
| Удар | Да |
| Реверс | Да |
| Пробиване мет/бет/дърво | 13/16/25 mm |
| Тегло | 2.2 kg |
