Количката е празна.
Бензинова косачка за трева RTR Premium GLM3.0HP 3.0 к.с.
Код: 0503GLM3.0HP
Описание
С навлизането на множество градинска техника на пазара много хора решават своите проблеми в двора си именно с подходящата за отделните дейности машина. Колесната косачка Ви помага за отличното подравняване на тревата а избора за електрическа или по-мощната бензинова косачка е изцяло Ваш. Марката RTR също има предложение със своя модел Бензинова косачка Premium GLM3.0H с мощност от 3.0 конски сили и ширина на откоса 400mm, подходяща за домашни условия.Препоръчително косене на средно големи тревни площи до 1000 кв.м.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: RTR
- Тегло: 25.000 кг
Характеристики
| Обем на двигателя | 99 cc |
| Мощност на двигателя | 3.0 hp |
| Обороти | 3000min |
| Височина на косене | 25-75mm |
| Широчина на косене | 400mm |
| Обем на коша за трева | 45 L |
| Капацитет на резервоара за бензин | 800ml |
| Капацитет на резервоара за масло | 400ml |
| Тегло | 25kg |
