Количката е празна.
Перфоратор BLACK&DECKER KD860KA /600 W и захват SDS+
Код: KD860KA
Описание
Важна част в строителството и ремонтните дейности играят перфораторите. Удобен и практичен, перфораторът BLACK &DECKERe сред най-предпочитаните от професионалния и домашния майстор машини на пазара, поради високото си качество.BLACK&DECKER ви предлага ПЕРФОРАТОР СЪС SDS-plus захват с мощност от 600W.Включени 3 SDS-Plus свредла, дълбокомер и здрав куфар.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Black&Decker
- Тегло: 3.500 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 600W |
| Обороти без товар | 960min |
| Реверс | Да |
| Къртене | Да |
| Сила на удара | 1.6 J |
| Захват | SDS+ |
| Честота на удара | 5100min |
| Тегло | 3.4kg |
