Количката е празна.
Прободен трион/зеге BLACK&DECKER КS600E /450W/
Код: KS600E
Описание
Прободен Трион-Зеге BLACK&DECKER 450W е ел.инструмент които ще направи работата Ви по-лекакомпактните размери, малкото тегло и отличното удобство при работа осигуряват контролиран иоптимален комфорт на работещия.Производителността, качеството на работа и големия диапазон от материали, различни по твърдост - дървесни, пластмаси, алуминий, стомана, включително и неръждаема, за праволинейно или криволинейно рязане, прави прободните триони изключително популярни.Възможност за присъединяване на прахосмукачка.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Black&Decker
- Тегло: 3.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 450W |
| Обороти | 3000min |
| Регулиране на обороти | Да |
| Променлива скорост | Да |
| Наклон на рязане | 45* |
| Дълбочина на рязане в дърво | 60mm |
| Тегло | 3kg |
