Количката е празна.
АКУМУЛАТОРНА БОРМАШИНА BLACK & DECKER EPC14CAB /14.4V, 2 БАТЕРИИ/
Код: EPC14CAB
Описание
Марката BLACK&DECKER Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА от серията акумулаторни машини за професионалния и домашния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С едноскоростен двигател от 14.4 V ,въртящ момент от 12.1 Nm и батерия с капацитет 1.2Ah, ще получите 2 батерии.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Black&Decker
- Тегло: 1.500 кг
Характеристики
| Напражение | 14.4V |
| Батерия | Ni-Cd/1.2Ah |
| Обороти без товар | 750min |
| Брой скорости | 1 |
| Обхват на патронника | 1-10mm |
| Въртящ момент | 12.1 Nm |
| Безключов патронник | Да |
| Реверс | Да |
| Степени на въртящия момент | 24 |
| Тегло | 1.5kg |
