Количката е празна.
КОМБИНИРАН ПЕРФОРАТОР/КЪРТАЧ DEWALT D25711K /1250W/
Код: D25711K
Описание
Важна част в строителството и ремонтните дейности играят перфораторите. Удобен и практичен, перфораторът DEWALT e сред най-предпочитаните от професионалния и домашния майстор машини на пазара, поради високото си качество.DEWALT ви предлага ПЕРФОРАТОР СЪС SDS-max захват с мощност от 1250W.Изключително мощен, идеален за професионална работа на строителната площадка. С AVC технология - aктивен вибрациоанен контрол, намалява 3-осните вибрации до 30%. Енергия на удара 9 J. Подходящ за пробиване на отвори и фиксиращи елементи от 18 - 48 мм. Осигурява пробиване с боркорона до 115 мм.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: DeWalt
- Тегло: 9.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 1250W |
| Обороти без товар | 131-265min |
| Честота на удара | 1225-2450min |
| Къртене | Да |
| Сила на удара | 9 J |
| Захват | SDS-max |
| Макс.диаметър на пробиване в бетон | 48mm |
| Макс.диаметър на пробиване в зидария | 115mm |
| Тегло | 9kg |
Стандартно оборудване:многопозиционна странична дръжка и куфар.
