Количката е празна.
ЪГЛОШЛАЙФ Ф 230 ММ DEWALT DWE4579 /2600W/
Код: DWE4579
Описание
Марката DEWALT предлага голяма гама ъглошлайфи за професионалния и домашния майстор. Лесни и удобни за работа. В нашия сайт www.mashinionline.com може да намерите всички продукти на марката DEWALT.Ъглошлайфи,полир и шлайф машини са незаменим помощник в дома.DEWALT ви предлага Ъглошлайф с диск 230mm и мощност от 2600W.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата страна.
- Производител: DeWalt
- Тегло: 6.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 2600W |
| Обороти | 6500min |
| Диаметър на диска | 230mm |
| Защита от претоварване | Да |
| Антивибрационна система | Да |
| Плавен старт | Да |
| Тегло | 6kg |
Стандартно оборудване:предпазител,антивибрационна дръжка,външен и вътрешен фланец и ключ
