Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА ЪГЛОВА АКУМУЛАТОРНА DEWALT DCD740C1 /18.0V,1.5AH,33Nm/
Код: DCD740C1
Описание
Марката DeWALT Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА от серията акумулаторни машини за професионалния и домашния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С двускоростен двигател от 18 V ,въртящ момент от 33 Nm и батерия с капацитет 1.5Ah,ще получите в удобен за пренос куфар с 1 батерии и зарядно у-во.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: DeWalt
- Тегло: 2.000 кг
Характеристики
| Напрежение | 18V |
| Батерия | Li-Ion/1.5Ah |
| Обороти | 2000min |
| Въртящ момент | 33 Nm |
| Обхват на патронника | 1-10mm |
| Брой скорости | 2 |
| Реверс | Да |
| Вградено работно осветление | Да |
| Тегло | 2kg |
Доставя се с 1бр.батерия,зарядно у-во и куфар.
