Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА ЪГЛОВА АКУМУЛАТОРНА DEWALT DCD740N, 18.0V /БЕЗ БАТЕРИЯ/
Код: DCD740N
Описание
Марката DeWALT Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА ЪГЛОВА от серията акумулаторни машини за професионалния и домашния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С едноскоростен двигател от 18 V и въртящ момент от 33 Nm.Доставя се без батерия и зарядно.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: DeWalt
- Тегло: 1.300 кг
Характеристики
| Напрежение | 18V |
| Батерия | Li-Ion |
| Обороти | 2000min |
| Въртящ момент | 33 Nm |
| Вградено работно осветление | Да |
| Обхват на патронника | 0-10mm |
| Брой скорости | 1 |
| Тегло | 1.3kg |
Доставя се без батерия и зарядно у-во.
